Materiały edukacyjne

Do matury i nie tylko...

„Naukę traktują dziś jedni jako katalog technicznych przepisów i nic ponadto, inni - jako zbiór czystych spekulacji umysłowych, nie wychodzących poza własny obręb; pierwsi nie doceniają umysłu, drudzy – świata” (Simone Weil)

W tym dziale Akademii Brainers zamieszczamy dla Ciebie nasze materiały dydaktyczne, które pomogą usystematyzować Twoją wiedzę przed najważniejszym egzaminem w Twoim życiu, w przygotowaniu do klasówki,czy referatu.

Prezentacje powstały na bazie wiedzy ekspertów w swoich dziedzinach, konsultacjach z wykładowcami akademickimi i najnowszej literaturze.
Materiały, które Wam przekazujemy łączą najwyższej jakości wiedzę w najnowocześniejszej technologii XXI wieku – jak dotąd niewykorzystywanej w Polsce do promowania nauki.

Jesteśmy praktykami, a nie zwykłymi nauczycielami-teoretykami wobec czego zdecydowana większość grafik, zdjęć, filmów, schematów jest naszego autorstwa.
Mamy nadzieję, że z tymi prezentacjami nauka stanie się dla Ciebie przyjemnością.

PS. Jeżeli nie posiadasz jeszcze zainstalowanej wtyczki MS Silverlight – zostaniesz o to poproszony podczas uruchomienia prezentacji. Nie obawiaj się – jest bezpieczna, pochodzi z oficjalnej strony Microsoft i jest niezbędna do przeglądania materiałów.

Jeżeli nie chcesz instalować wtyczki – możesz przejrzeć konspekt prezentacji w formacie pdf.

 

Aktualne działy, w których znajdziesz materiały: